WFOŚiGW w Toruniu - wfosigw.torun.pl

naglowek.png 82f79112df4f61229e38daf1ac99e56c
top news mstr galp newsletter mapa_strony kontakt
Opcje zaawansowane
Aktualności
Program CZYSTE POWIETRZE HARMONOGRAM SZKOLEŃ W GMINACH

  Serdecznie zapraszamy na szkolenia dotyczace Programu „Czyste Powietrze” z udziałem ekspertów. Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych spotkań w gminach województwa kujawsko-pomorskiego, podczas których będą przedstawiane zasady funkcjonowania programu.

Materiały do pobrania:

Podstawowe informacje o programie - broszura (pdf)

Pobierz plakat i poinformuj o spotkaniu w gminie(pdf)

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach!

Powiat / Gmina

Termin

Godzina

Miejsce

    MIASTA NA PRAWACH POWIATU

   Bydgoszcz

2018-10-16 

 18:00

Sala w hotelu Holiday Inn, ul.Grodzka 36, Bydgoszcz 

   Grudziądz

 jeszcze nie ustalony

   

   Toruń

  2018-10-07

 18:00

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży, ul. Łokietka 3, Toruń 

   Włocławek

  jeszcze nie ustalony  

 

 

   ALEKSANDROWSKI

   Bądkowo

2018-09-18

18:00

Gminny Ośrodek Kultury Bądkowo ul. Włocławska 30

   Aleksandrów Kujawski - gmina miejska

 2018-10-16 18:00 Sala Kolumnowa na Dworcu Kolejowym, Wojska Polskiego 2 ,87-700, Aleksandrów Kujawski 

   Aleksandrów Kujawski - gmina wiejska

2018-09-26

18:00 

Gminny Ośrodek Kultury Służewo, Brzeska 1, 87-710, Służewo 

   Ciechocinek

2018-10-17

18:00

Teatr Letni w Ciechocinku, ul. Kopernika19  

   Koneck

2018-10-01

16:00 

Gminny Ośrodek Kultury, Koneck 24, 87-702, Koneck  

   Nieszawa

2018-10-09

18:00

Gimanzjum, sala gimnastyczna, Zjazd 5, 87730, Nieszawa 

   Raciążek

2018-09-24

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Wysoka 4, 87-721, Raciążek 

   Waganiec

2018-10-03

 18:00

Sala w kompleksie sportowym „Orlik 2012”, Zbrachlin 66 

   Waganiec

2018-10-24

18:00

Sala Orlika, Zbrachlin, 87-731 Waganiec

   Zakrzewo

2018-09-28

 18:00

Dom Kultury, Dworcowa 1, 87-707, Zakrzewo 

   BRODNICKI

   Bartniczka

2018-09-04

16:00

Świetlica Wiejska w Bartniczce, ul. Długa 16A

   Bartniczka

2018-10-24

18:00

Świetlica Wiejska Bartniczka, Długa, 87-321 Bartniczka

   Bobrowo

2018-09-10

16:00

Gminny Ośrodek Kultury 56, 87-327 Bobrowo, (sala  52)

   Bobrowo

2018-10-25

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Numer budynku 52, 87327, Bobrowo

   Brodnica - gmina miejska

2018-10-16

 18:00 Pałac Anny Wazówny, Zamkowa 1 ,87-300 Brodnica

   Brodnica - gmina wiejska

2018-10-11

 18:00

Świetlica Karbowo Klubowa 25 Brodnica 87-300  

   Brzozie

2018-10-03

18:00

Szkoła Podstawowa, Brzozie, 87-313, Brzozie 

   Górzno

2018-09-10

16:00

Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 14 a, 87-320 Górzno

   Górzno

218-10-25

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Rynek, 87-320, Górzno

   Jabłonowo Pomorskie

2018-10-13

 18:00

Centrum Kultury i Sportu Rynek 9 Jabłonowo Pomorskie 87-330 

   Osiek

2018-10-19

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Osiek 81 ,87-340, Osiek 

   Janowo

2018-09-08

11:00

OSP Remiza ,87-335 Janowo

   Świedziebnia

2018-10-25

18:00

Gminna Biblioteka Publiczna W Świedziebni, Świedziebnia 124, 87-335, Świedziebnia 

   Zbiczno

2018-10-12

18:00

Sala Wiejska Zbiczno 170 Zbiczno 87-305 

   BYDGOSKI

   Białe Błota

2018-10-10

18:00

Gimnazjum Publiczne im M. Rejewskiego ul. Czysta 1A, Białe Błota 

   Dąbrowa Chełmińska

2018-10-17

 18:00

Sala Wiejska w Boluminie, Parkowa 2 ,86-070, Dąbrowa Chełmińska 

  Dobrcz

2018-10-06

 18:00

Sala Gminnego Ośrodka Kultury, Długa 50, 86-022, Dobrcz 

  Koronowo

2018-10-23

 18:00

Świetlica Wiejska w Tryszczynie, Bydgoska, 86-011 Tryszczyn 

  Nowa Wieś Wielka

2018-09-26

18:00

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie, Powstańców Wielkopolskich 31A, 86-061, Brzoza 

  Osielsko

2018-09-29

18:00 

Gminny Ośrodek Kultury, Szosa Gdańska 57, 86-031, Osielsko 

  Sicienko

2018-10-06

18:00

Świetlica Wiejska w Dąbrówce Nowej obok Kościoła, Dworska, 86-014, Sicienko 

  Sicienko

2018-10-24

18:00

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Bydgoska 6, 86-014 Sicienko

  Solec Kujawski

2018-09-27

18:00 

Sala Konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy, 23 Stycznia 7, 86-050, Solec Kujawski 

  CHEŁMIŃSKI

  Chełmno - gmina miejska

2018-10-16

18:00

Świetlica Wiejska w Podwiesku, Podwiesk ,86-200, Chełmno

  Chełmno - gmina miejska

2018-10-25

18:00

Zespół Szkół nr 2 przy ul. Szkolnej 14 w Chełmnie

  Chełmno - gmina wiejska

2018-10-16

 18:00

Świetlica Wiejska w Podwiesku, Podwiesk ,86-200, Chełmno 

  Kijewo Królewskie

2018-09-18

18:00

Świetlica Wiejska, Chełmińska 9

  Lisewo

2018-09-24

 18:00

Sala Widowiskowa przy szkole w Lisewie, Toruńska 17 

  Papowo Biskupie

2018-10-09

18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Papowie Biskupim, Papowo Biskupie 129, 86-221, Papowo Biskupie 

  Stolno

2018-09-14

16:00

Świetlica wiejska Robakowo 99, 86-212 Stolno

  Unisław

2018-09-13

16:00

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Parkowa 22, 86-260 Unisław

  GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI

  Ciechocin

jeszcze nie ustalony

 

 

  Golub-Dobrzyń - gmina miejska

2018-10-22

18:00

Dom Kultury, ul. Hallera 13, 87-400 Golub-Dobrzyń 

  Golub-Dobrzyń - gmina wiejska

2018-10-18

 18:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gałczewie, Gałczewo 7 ,87-400, Golub-Dobrzyń 

  Kowalewo Pomorskie

2018-09-07

16:00

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta, Plac Wolnosci 13, Kowalewo Pomorskie,

  Kowalewo Pomorskie

2018-10-25

18:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Plac Wolności 13, 87-410, Kowalewo Pomorskie

  Radomin

2018-09-12

16:00

GOKiS, Radomin 1,  87-404 Radomin

  Zbójno

2018-10-09

18:00

Świetlica Wiejska w Rużu, Ruże 

  GRUDZIĄDZKI

  Grudziądz - gmina wiejska

2018-10-08

18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku, Mały Rudnik 35a, 86-302, Grudziądź  

  Gruta

2018-10-10

18:00

Świetlica OSP Gruta 31, 86-330 Mełno 

  Łasin

2018-09-20

18:00

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1,  Łasin

  Radzyń Chełmiński

2018-10-09

18:00

OSP, Tysiąclecia 17, 87-220, Radzyń Chełmiński 

  Rogóźno

2018-09-25

18:00  

GOK w Rogóźnie, Rogóźno 91c, 86-318, Rogóźno 

  Świecie nad Osą

2018-09-24

18:00 

Gminny Ośrodek Kultury, Świecie nad Osą 112, 86-341, Świecie nad Osą 

  Świecie nad Osą

2018-10-24

18:00

Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Świecie nad Osą

  INOWROCŁAWSKI

  Dąbrowa Biskupia

2018-09-20

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Biskupiej, ul. Długa 48, Dąbrowa Biskupia

  Gniewkowo

2018-10-15

18:00

Sala w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gniewkowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 5A, 88-140 Gniewkowo  

  Inowrocław - gmina miejska

2018-10-18

18:00

Sala koncertowa, Państwowa Szkoła Muzyczna, Jana Kilińskiego 16A, 88-110 

  Inowrocław - gmina wiejska

2018-09-06

16:00

Centrum Integracji Społecznej w Łojewie, Łojewo 34a - sala biesiadna,

  Janikowo

2018-09-10

16:00

Międzynarodowe Centrum Promocji Dialogu, ul. 1 Maja 8, 88-160 Janikowo

  Kruszwica

2018-10-09

18:00

Dom Socjalno-Kulturalny w Kruszwicy, Nadgoplańska 8, 88-150, Kruszwica 

  Pakość

2018-09-11

16:00

Hotel Pałacyk w Pakości, ul. Mieleńska 7, 88-170 Pakość

  Pakość

2018-10-26

18:00

Sala Klubowa, Mieleńska 7, 88-170, Pakość

  Rojewo

2018-09-25

18:00

Urząd Gminy Sala Konferencyjna, Rojewo 8, 88-111, Rojewo 

  Rojewo

2018-10-23

18:00

Świetlica Wiejska w Liszkowie, Liszkowo, 88-111, Liszkowo

  Złotniki Kujawskie

2018-09-27

18:00

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szosa Bydgoska 35, 88-180, Złotniki Kujawskie 

  LIPNOWSKI

  Bobrowniki

2018-10-18

 18:00

Gimnazjum w Bobrownikach, ul. Kościelna 5, 87-617 Bobrowniki

  Chrostkowo

2018-10-08

18:00

Świetlica Wiejska w Chrostkowie, Chrostkowo 100, 87-602, Chrostkowo 

  Dobrzyń nad Wisłą

2018-09-11

16:00

Dom Kultury Żak , ul. Szkolna 2, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

  Dobrzyń nad Wisłą

2018-10-26

18:00

Dobrzyński Dom Kultury Żak, Szkolna 2, 87610, Dobrzyń nad Wisłą

  Kikół

2018-09-24

 18:00

Swietlica Wiejska Kikole, Targowa 1, 87-620, Kikół 

  Lipno - gmina miejska

2018-10-18

18:00

Kino Nawojka, Mickiewicza 33 ,87-600, Lipno 

  Lipno - gmina wiejska

2018-10-19

18:00

Świetlica Wiejska w  Radomicach, Radomice 102 ,87-600, Lipno 

  Skępe

2018-09-25

 18:00 

Skępe, Kościelna 2, 87-630, Skępe 

  Tłuchowo

2018-09-26

18:00

Sala konferencyjna w urzędzie gminy, Sierpecka 20, 87-605, Tłuchowo 

  Wielgie

2018-10-18

18:00

Świetlica Wiejska w Olesznie, Oleszno ,87-603, Wielgie 

  MOGILEŃSKI

  Dąbrowa

2018-10-02

16:00

Urząd Gminy, Kasztanowa 16, 88-306, Dąbrowa 

  Jeziora Wielkie

2018-09-17

18:00

Gminny Ośrodek Kultury Jeziora Wielkie 98, Jeziora Wielkie

  Jeziora Wielkie

2018-10-23

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Jeziora Wielkie 98, 88-324 Jeziora Wielkie

  Mogilno

2018-09-04

16:00

Miejska Biblioteka Publiczna Mogilno, ul.Rynek 8 , Mogilno

  Mogilno

2018-10-24

18:00

Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek 8, 88-300 Mogilno

  Strzelno

2018-09-12

16:00

sala sesyjna Urzędu Miejskiego w Strzelnie, ul. Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno

  Strzelno

2018-10-26

18:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji, Cieślewicza 2, 88-320, Strzelno

  NAKIELSKI

  Kcynia

2018-10-19

18:00

Sali w Jednostce OSP w Kcyni przy ul. Libelta 11, Kcynia 89-240 

  Mrocza

2018-10-18

18:00

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy, ul. Śluzowa 6 

  Nakło nad Notecią

2018-09-12

16:00

Nakielskim Ośrodku Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle nad Notecią, sala kinowa, aleja Mickiewicza 3, 89-100 Nakło nad Notecią

  Sadki

2018-09-11

16:00

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach
ul. Strażacka 11
89-110 Sadki

  Szubin

2018-10-11

 18:00

Szubiński Dom Kultury Kcyńska 13 Szubin 89-200 

  RADZIEJOWSKI

  Bytoń

2018-09-05

16:00

Wiejskie Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Bytoniu, Bytoń 72, 88-231 Bytoń

  Bytoń

2018-10-25

18:00

Wiejskie Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Bytoniu, Bytoń 72, 88-231, Bytoń

  Dobre

2018-10-06

 18:00

Sala Konferencyjna nr 18 w Urzędzie Gminy Dobre, Dworcowa 6, 88-210, Dobre 

  Osięciny

2018-10-07

18:00

Gminny Osrodek Klultury, Wojska Polskiego 21, 88-220, Ośieciny 

  Piotrków Kujawski

2018-10-16

18:00

OSP KSRG Piotrków Kujawski, Stażacka 2 ,88-230, Piotrków Kujawski 

  Radziejów - gmina miejska

2018-10-12

18;00

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Radziejowie, ul. Objezdna 33 

  Radziejów - gmina wiejska

2018-09-18

18:00

Gminny Ośrodek Kulturalno-Biblioteczny, Czołowo 83a

  Radziejów - gmina wiejska

2018-10-23

18:00

Gminny Ośrodek Kulturalno-Biblioteczny, Czołowo 83a, 88-200, Radziejów

  Topólka

2018-10-01

16:00

Gminny Ośrodek Kultury, Topólka 19, 87-875, Topólka 

  RYPIŃSKI

  Brzuze

2018-10-05

 18:00

Szkoła Podstawowa, Ugoszcz 22, 87-517, Brzuze 

  Rogowo

2018-10-07

 18:00

Urząd Gminy, sala narad, Rogowo 51, 87-515, Rogowo 

  Rypin - gmina miejska

2018-10-24

 18:00

Urząd Miasta Rypin, ul. Warszawska 40, 87-500 Rypin 

  Rypin - gmina wiejska

2018-09-17

18:00 Urząd Gminy w Rypinie ul. Lipnowska 4  

  Skrwilno

2018-10-02

 18:00

Urząd Gminy Skrwilno, Rypińska 7, 87-510, Skrwilno 

  Wąpielsk

2018-10-03

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Wąpielsk, 87-337, Wąpielsk 

  SĘPOLEŃSKI

  Kamień Krajeński

2018-09-28

18:00

OSP Kamień Krajeński, Leśna 9, 89-430, Kamień Krajeński 

  Sępólno Krajeńskie

2018-09-24

18:00

Centrum Kultury Sztuki, Kosciuszki 4, 89-400, Sępólno Krajeńskie 

  Sośno

2018-09-06

16:00

Dom Kultury Aleja Jana Pawła II 1, 89-412 Sośno

  Więcbork

2018-09-10

16:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku (sala lustrzana), Ul. Pocztowa 2
89-410 Więcbork

  Więcbork

2018-10-26

18:00

Centrum Aktywności Seniora, Mickiewicza 22B, 89-410, Więcbork

  ŚWIECKI

  Bukowiec

2018-10-07

18:00

Gminna Biblioteka Publiczna w Bukowcu, Dworcowa 7, 86-122, Bukowiec 

  Dragacz

2018-10-02

16:00

Świetlica Gminna w Dolnej Grupie, Słoneczna, 86-134, Dragacz 

  Drzycim

2018-10-17

 18:00

Zespół Placówek Oświatowych, Broniewskiego 2 ,86-140, Drzycim 

  Jeżewo

2018-10-10

18;00

Dom Kultury, ul. Kolejowa 9, 86-130 Laskowice 

  Lniano

2018-10-05

 18:00

Świetlica w Szkole Podstawowej w Lnianie, Szkolna 13, 86-141, Lniano 

  Nowe

2018-10-15

18:00

Centrum Kultury Zamek, Plac Zamkowy 3; 86-170 

  Osie

2018-10-07

 18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 2, 86-150, Osie 

  Pruszcz

2018-10-07

18:00

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji (GOKSIR), Plac Poniatowskiego 10, 86-120, Pruszcz 

  Świecie

jeszcze nie ustalony

 

 

  Świekatowo

2018-09-26

18:00

Świetlica Wiejska Świekatowo, Koronowska 7, 86-182, Świekatowo 

  Warlubie

2018-10-04

 18:00

Dom Strażaka w Warlubie, Bąkowska 12, 86-160, Warlubie 

  TORUŃSKI

  Chełmża - gmina miejska

2018-10-16

 18:00

Chełmżyński Ośrodek Kultury, Bydgoska 7 ,87-140, Chełmża 

  Chełmża - gmina wiejska

2018-09-27

18:00

Świetlica Skąpe, Skąpe Centrum, 87-140, Chełmża 

  Czernikowo

2018-09-15

11:00

Świetlica Wiejska w Czernikowie, ul. Szkolna 4, 87-640 Czernikowo

  Lubicz

jeszcze nie ustalony

 

 

  Łubianka

2018-10-05

18:00

Biblioteka Centrum Kultury, Toruńska 4, 87-153, Łubianka 

  Łysomice

jeszcze nie ustalony

 

 

  Obrowo

2018-10-01

 16:00

Sala Gimnastycza w Zespole Szkół w Brzozówce, Brzozówka, Szkolna 38, 87-123, Dobrzejewice 

  Wielka Nieszawka

jeszcze nie ustalony

 

 

  Zławieś Wielka

2018-09-04

16:00

Dom kultury Górsko 606998523, Górsk ul .Leśna 13/1

  TUCHOLSKI

  Cekcyn

2018-09-07

16:00

ul.Szkolna 4 Cekcyn Gminny Ośrodek kultury

  Cekcyn

2018-10-25

18:00

Sala w Ośrodku Turystycznym, Zdroje 89, 89-505, Zdroje, Małe Gacno

  Gostycyn

2018-09-10

16:00

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Główna 35, 89-520 Gostycyn (sala widowiskowa)

  Gostycyn

2018-10-12

18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie, ul. Główna 35, 89-520 Gostycyn

  Kęsowo

2018-09-12

16:00

Wiejski Dom Kultury,  ul. Główna 7, 89-506 Kęsowo

  Kęsowo

2018-10-26

18:00

Wiejski Dom Kultury w Kęsowie, Główna 7, 89-506, Kęsowo

  Lubiewo

2018-09-17

18:00

Biblioteka Centrum Kultury i Promocji, Witosa 1

  Lubiewo

2018-10-23

18:00

Biblioteka Centrum Kultury i Promocji Lubiewo, Witosa 1, 89-526, Lubiewo

  Śliwice

2018-09-19

18.00

Gminny Osrodek Kultury w śliwicach, Dworcowa 39

  Tuchola

2018-10-13

 18:00

Tucholski Ośrodek Kultury Plac Zamkowy 8 8 Tuchola 89-500 

  WĄBRZESKI

  Dębowa Łąka

2018-09-13

16:00

Sala Posiedzeń Urzędu Gminy w Dębowej Łące, adres Dębowa Łąka 38, 87-207 Dębowa Łąka

  Dębowa Łąka

2018-10-26

18:00

Świetlica Wiejska w Dębowej Łące, Dębowa Łąka, 87-207

  Książki

2018-10-02

18:00

Gminny Ośrodek Kultury, Szkolna 4, 87-222, Książki 

  Płużnica

2018-09-25

 18:00

Siedziba Towarzystwa Gminy Płużnica, Płużnica 37 A, 87-214, Płużnica 

  Wąbrzeźno - gmina miejska

2018-10-17

 18:00  


Wąbrzeski Dom Kultury- Galeria, ul. Wolności 47 ,87-200, Wąbrzeźno  

  Ryńsk

2018-10-09

18:00

Gminna Biblioteka w Pływaczewo, Pływaczewo 9a, 87-200, Pływaczewo

  WŁOCŁAWSKI

  Baruchowo

2018-09-28

 18:00

Sala Konferencyjna, Baruchowo 54, 87-821, Baruchowo 

  Boniewo

2018-10-01

 16:00

Zespół Szkół w Boniewo, Szkolna 32, 87-851, Boniewo 

  Brześć Kujawski

2018-09-05

16:00

Brzeskie Centrum Kultury ,Narutowicza 15, 87-880 Brześć Kujawski

  Choceń

2018-10-16

 18:00

Biblioteka Choceńskiego Domu Kultury, 3 Maja 29  

  Chodecz

2018-10-22

18:00

Remiza OSP w Chodczu, Leśna 2/4, 87-860, Chodecz 

  Fabianki

2018-10-05

 18:00

Szkoła Podstawowa IM. Piertrkiewicza, Fabianki, 87-811, Fabianki 

  Izbica Kujawska

2018-10-03

18:00

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Izbica Kujawska, Narutowicza 20, 87-865, Izbica Kujawska 

  Izbica Kujawska

2018-10-23

18:00

OSP w Izbicy Kujawskiej, Narutowicza 18, 87-865 Izbica Kujawska

  Kowal - gmina miejska

2018-10-09

18:00

remiza osp ul. zamkowa 4, 87-820 kowal 

  Kowal - gmina wiejska

2018-10-06

18:00

Świetlica Wiejska, Grabkowo 51, 87-820, Kowal 

  Lubanie

2018-09-17

18:00

Remiza OSP w Lubaniu 

  Lubanie

2018-10-23

18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Lubaniu, Lubanie 17, 87-732, Lubanie

  Lubień Kujawski

2018-10-06

18:00

Centrum Kultury, ul.Wojska Polskiego 22, Lubień Kujawski 

  Lubraniec

2018-10-12

 18:00

Lubranieckie Centrum Dziedzictwa Kulturowego Brzeska 10 Lubraniec 87-890 

  Włocławek

2018-09-13

16:00

GOK KRUSZYN, ul. Szkolna 9, 87-853 Kruszyn

  Lubanie

2018-09-17

18:00

Remiza OSP w Lubaniu 

  ŻNIŃSKI

  Barcin

2018-10-01

16:00

Miejski Dom Kultury, Artylerzystów 8, 88-190, Barcin 

  Gąsawa

2018-10-17

18:00

Stodoła w Gąsawie, sala konferencyjna, Żnińska ,88-410, Gąsawa 

  Janowiec Wielkopolski

2018-10-18

 18:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Powstańców Wielkopolskich 16 ,88-430, Janowiec Wielkopolski 

  Łabiszyn

2018-10-04

18:00

Łabiszyński Dom Kultury, Parkowa 1, 89210, Łabiszyn 

  Rogowo

2018-10-05

 18:00

Gminny Dom Kultury w Rogowie, Kościelna 4a, 88-420, Rogowo 

  Żnin

2018-09-24

18:00 

Żniski Dom Kultury, Pocztowa 15, 88-400, Żnin 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu
ul. Fredry 8, 87-100 Toruń
(56) 62 12 300
tel.:
(56) 62 12 302
fax:
wfosigw@wfosigw.torun.pl
e-mail:
956-12-23-682
NIP:
341191740
REGON:
zobacz na mapie
RSS Newsletter Mapa strony
BANEREK 18.09.jpg 697ed634778c0de4ec1cbfd2a933c0aa
PROGRAMY BANEREK.jpg 307156fb07676376fc7e103e33cdd242
NEWSLETTER.jpg c7e9fc6a4f88045407cd842f889ff706
RODO.jpg 6d9d5405c1f3844ef3de266ba29cbba6