WFOŚiGW w Toruniu - demo.wfosigw.torun.pl

naglowek.png 695a2fde92ca62a006987a8367593118
top news mstr galp newsletter mapa_strony kontakt
Opcje zaawansowane
Portal
Dział Umów i Kontroli

tel. (56) 62 12 340
fax. (56) 62 12 302
email: umowy@wfosigw.torun.pl
 

Kierownik:
Zbigniew Reniecki


tel. (56) 62 12 341
email: zbigniew.reniecki@wfosigw.torun.pl

Zastępca Kierownika:
Malwina Chrupek


tel. (56) 62 12 342
email: malwina.chrupek@wfosigw.torun.pl



Sekcja Umów i Kontroli

Bożena Jastrzembska

tel. (56) 62 12 347
email: bozena.jastrzembska@wfosigw.torun.pl

Dorota Kaczmarek

tel. (56) 62 12 348
email: dorota.kaczmarek@wfosigw.torun.pl

Teresa Nowak

tel. (56) 62 12 344
email: teresa.nowak@wfosigw.torun.pl

Mariola Schulz

tel. (56) 62 12 349
email: mariola.schulz@wfosigw.torun.pl

Danuta Sobocińska

tel. (56) 62 12 345
email: danuta.sobocinska@wfosigw.torun.pl

Izabela Socha


tel. (56) 62 12 352
email: izabela.socha@wfosigw.torun.pl

Katarzyna Szczupakowska

tel. (56) 62 12 354
email: katarzyna.szczupakowska@wfosigw.torun.pl

Cezaria Tomaszewska

tel. (56) 62 12 350
email: cezaria.tomaszewska@wfosigw.torun.pl

Aldona Świeczkowska 

tel. (56) 62 12 357
email: aldona.swieczkowska@wfosigw.torun.pl

Agnieszka Chełminiak

tel. (56) 62 12 356
email: agnieszka.chelminiak@wfosigw.torun.pl

Anna Bystroń - Jeziorska

tel. (56) 62 12 351
email: anna.bystron-jeziorska@wfosigw.torun.pl

Justyna Dzięciołowska

tel. (56) 62 12 346
email: justyna.dzieciolowska@wfosigw.torun.pl

Izabela Wiśniewska

tel. (56) 62 12 359
email: izabela.wisniewska@wfosigw.torun.pl

Tomasz Smolarek

tel. (56) 62 12 353
emial: tomasz.smolarek@wfosigw.torun.pl


Sekcja Analiz Ekonomicznych i Ekologicznych


Marika Skonieczna

tel. (56) 62 12 343
email: marika.skonieczna@wfosigw.torun.pl

Anna Wiśniewska  

tel. (56) 62 12 355
email: anna.wisniewska@wfosigw.torun.pl

Michał Pluciński

tel. (56) 62 12 362
email: michal.plucinski@wfosigw.torun.pl

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu
ul. Fredry 8, 87-100 Toruń
(56) 62 12 300
tel.:
(56) 62 12 302
fax:
wfosigw@wfosigw.torun.pl
e-mail:
956-12-23-682
NIP:
341191740
REGON:
zobacz na mapie
RSS Newsletter Mapa strony
N1.jpg 13240105d566ec44e0735fe68db22082