środa, 20 Maja 2026
Próbna ewakuacja w siedzibie WFOŚiGW w Toruniu
W dniu 20 maja 2026 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przy ul. Fredry przeprowadzono próbną ewakuację pracowników budynku.
Ćwiczenia zostały zrealizowane przy udziale strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Celem działań było sprawdzenie obowiązujących procedur ewakuacyjnych oraz zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia.
Próbna ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z przyjętymi procedurami bezpieczeństwa.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
red. Marika Miechowicz