Próbna ewakuacja w siedzibie WFOŚiGW w Toruniu

środa, 20 Maja 2026

Próbna ewakuacja w siedzibie WFOŚiGW w Toruniu

W dniu 20 maja 2026 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przy ul. Fredry przeprowadzono próbną ewakuację pracowników budynku.

Ćwiczenia zostały zrealizowane przy udziale strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Celem działań było sprawdzenie obowiązujących procedur ewakuacyjnych oraz zasad postępowania w sytuacjach zagrożenia.

Próbna ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z przyjętymi procedurami bezpieczeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

red. Marika Miechowicz

Strony w dziale