NABÓR ZAKOŃCZONY
Terminy naborów:
- od 28.02.2022 r. do 11.03.2022 r. konkurs dla Wnioskodawców organizujących
i prowadzących zajęcia przez regionalne ośrodki edukacji ekologicznej dla minimum
2 000 uczestników rocznie, z wykorzystaniem publicznie dostępnych terenów zieleni oraz obiektów budowlanych będących w posiadaniu ośrodka lub udostępnionym ośrodkowi w celu prowadzenia zajęć - od 28.02.2022 r. do 11.03.2022 r. konkurs dla Wnioskodawców organizujących
i prowadzących zajęcia edukacyjne w formie „zielonych szkół”, głównie w postaci zajęć terenowych; - od 21.03.2022 r. do 01.04.2022 r. konkurs dla Wnioskodawców organizujących
i prowadzących zajęcia przez innych Beneficjentów niż regionalne ośrodki edukacji ekologicznej dla minimum 400 uczestników rocznie; - do 30.11.2022 r. nabór ciągły na dofinansowanie zakupu nagród w konkursach ekologicznych .
Beneficjenci:
- jednostki samorządu terytorialnego,
- organizacje pozarządowe,
- podmioty gospodarcze prowadzące działalność w zakresie:
- ekologii, ochrony środowiska i ochrony przyrody,
- udzielania świadczeń zdrowotnych, promocji zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego,
- oświaty, szkolnictwa wyższego i nauki,
- kultury, pomocy społecznej,
- jednostki budżetowe samorządu terytorialnego.
Zakres dofinansowania:
- Organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych przez regionalne ośrodki edukacji ekologicznej.
- Organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych w formie „zielonych szkół”, głównie
w postaci zajęć terenowych, - Organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych przez innych Beneficjentów niż regionalne ośrodki edukacji ekologicznej,
- Zakup nagród w konkursach ekologicznych.
Forma dofinansowania:
- dotacja,
- pożyczka na wkład własny.
Osoba do kontaktu:
Informacja ogólna:
- Katarzyna Szczupakowska – tel. 56 62 12 354
- Zbigniew Reniecki – tel. 56 62 12 341
Pomoc publiczna:
- Izabela Wiśniewska – tel. 56 62 12 359
- Paweł Rzeszotarski – tel.56 62 12 398
Załączniki